Biz Kimiz?

Güven Savurma Döküm Makina Sanayii Ticaret Limited Şirketi

1950 yılında faaliyete geçen Güven Savurma Döküm, bronz döküm ve bronz savurma döküm teknikleri ile kızıl bronzu, kalay bronzu, fosfor bronzu, kurşun bronzu, asansör ve redüktör dişlileri ve modelli veya modelsiz döküm üretimi gerçekleştirmektedir.

1950 yılından beri bronz ürünlerinin dökümünü gerçekleştiren Güven Savurma Döküm, bünyesindeki son teknoloji üretim araçları sayesinde savurma ve kuma döküm yöntemleriyle ürettiği ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Güven Savurma Döküm, bilgili ve kalifiye elemanlarının etkin çalışma prensipleri sayesinde dünya pazarındaki gelişmeleri takip ederek her geçen gün ürün kalitesini artırmaktadır. Bugün olduğu gibi, gelecekte de iş ortaklığımızın devamı için hizmette dürüstlük ve kalite anlayışına verdiğimiz büyük önem, kurulduğumuz günden bu yana asla değişmemiş ve her daim firmamızın en önemli prensibi olarak kalmıştır ve kalacaktır.

Şirketimizin vizyonu uygun fiyat, kaliteli üretim, zamanında teslim ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda çalışmakta olan firmamızın temeli, dürüstlük ilkesine dayanmış olup onun çerçevesinde güven olarak şekillenmiştir.

Firmamızla çalışmak istediğinizde sahip olacağınız memnuniyeti asla unutamayacaksınız.

Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter